27
Лютий
2008

Поздоровлення Академії адвокатури України

cayadm |

Спілка адвокатів України як один із співзасновників Академії адвокатури України, поздоровила колектив цього відомого в Україні вузу з новою, щойно отриманою нагородою - Срібною медаллю одинадцятої Міжнародної виставки "Сучасна освіта в Україні- 2008", за впровадження інноваційних технологій. Виставка проводиться за участі Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України.

Читати далі →
22
Лютий
2008

Рівненський семінар для адвокатів і медиків

cayadm |

22 лютого у м.Рівне відбувся безкоштовний семінар-практикум «Правові питання діяльності закладів охорони здоров'я та особливості її юридичного супроводження», який провели Українська медико-правова асоціація та Спілка адвокатів України за сприяння Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації.

Читати далі →
18
Лютий
2008

ДИСТАНЦІЙНИЙ ВІДЕО-СЕМІНАР

cayadm |

18 лютого вперше Академією адвокатури України проведено дистанційний…

Читати далі →
15
Лютий
2008

Уніфікація професії: за і проти

cayadm |

15 лютого відбулася Міжнародна наукова конференція "Новий закон про адвокатуру та адвокатську діяльність: уніфікація професії"

Читати далі →
14
Лютий
2008

Питання впровадження Цивільного кодексу України

cayadm |

14-15 лютого проходила Міжнародна науково-практична конференція "Впровадження нового Цивільного кодексу в Україні у роботі якої взяли участь члени правління і ради САУ

Читати далі →
13
Лютий
2008

Пропозиції про зміни до Конституції України щодо адвокатури

cayadm |

13 лютого президент САУ Варфоломеєва Т.В. запропонувала внести зміни до статті 59 Конституції України - про адвокатуру. Цю пропозицію вона висловила Міністру юстиції України М.І.Онищуку на засіданні Комітету з прав людини і основоположних свобод Національної комісії із зміцнення демократії та утвердження верховенства права

Читати далі →
12
Лютий
2008

Обговорення проблем судової реформи

cayadm |

12 лютого президент САУ, ректор Академії адвокатури України Варфоломеєва Т.В. взяла участь у проведеному USAID круглому столі "Конституційні аспекти судової реформи в Україні".

Читати далі →
11
Лютий
2008

Представник САУ увійшов до складу робочої групи у Верховній Раді

cayadm |

На прохання Комітету Верховної Ради України представником від САУ у робочій групі з доопрацювання законодавства з питань боротьби із корупцією рекомендовано віце-президента САУ Бойка П.А.

Читати далі →
08
Лютий
2008

АПУ і САУ закінчили роботу над концепцією законодавства про адвокатуру

cayadm |

8 лютого відбулося третє засідання Комісії з підготовки законопроекту про адвокатуру. Узгоджувалися концептуальні положення щодо реформування законодавства про адвокатуру. Комісія була утворена за погодженням президентів САУ і АПУ з метою спільної підготовки цими громадськими організаціями нового законопроекту про адвокатуру.

Читати далі →