28
Жовтень
2007

Пілотний проект створення офісів з надання безоплатної правової допомоги

cayadm |

Про необхідність прийняття законопроекту, яким би врешті була реалізована конституційна норма щодо можливості отримання безоплатної правової допомоги, говорять багато років українські юристи, звертають на терміновість його прийняття також міжнародні організації, призиваючи Україну дотримуватися положень Конвенції про захист…

Читати далі →
18
Жовтень
2007

Адвокати увійшли до нового складу Національної комісії із зміцнення демократії та утвердження верховенства права

cayadm |

До нового складу Національної комісії із зміцнення демократії та утвердження верховенства права увійшли адвокати Варфоломеєва Т.В.,Кисіль В.І., Коннов С.В., Рафальська І.В., Сафулько С.Ф. Президент України відкрив16 жовтня засідання Комісії і визначив основні напрями її роботи.

Читати далі →
17
Жовтень
2007

Програма з підвищення кваліфікації для членів САУ

cayadm |

Члени Правління Спілки адвокатів 16 жовтня обговорили додаткові заходи до Програми САУ з підвищення кваліфікації адвокатів на 2007 р.

Читати далі →
15
Жовтень
2007

Англійські адвокати - гості САУ

cayadm |

Делегація англійських адвокатів, на їх прохання, відвідала 15 жовтня Спілку адвокатів України. Віце-президент Жуковська О.Л. і директор Консультативного бюро з прав людини Бузаджи К.М. привітно зустріли колег.

Читати далі →
08
Жовтень
2007

Віце-президентам САУ присвоєно Почесне звання Заслужений юрист України

cayadm |

До професійного свята День юриста віце-президентам САУ Бойку П.А. і Терличу В.Г. Президентом України вручено Почесне звання "Заслужений юрист України"

Читати далі →